Komárek Vladimír 1928–2002

Zvěstování, 1986

olej, plátno, rám, 110 × 90 cm, sign. LD V. Komárek, na rubu VLADIMÍR KOMÁREK ZVĚSTOVÁNÍ 1986

160 aukce 53

vyvolávací cena 30 000 Kč € 1 161

dosažená cena 70 000 Kč

pol. č.161
aukce: 53
26 000 Kč / 1 006 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.162
aukce: 53
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.163
aukce: 53
22 000 Kč / 851 €
vyvolávací cena:

pol. č.164
aukce: 53
8 000 Kč / 310 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.165
aukce: 53
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.166
aukce: 53
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena: