Špála Václav 1885–1946

Zátiší s hruškami a jablky, 1942

litografie, papír, pasparta, rám, sklo, sign. PD V. Špála 42

168 aukce 53

vyvolávací cena 6 000 Kč € 232

dosažená cena 15 000 Kč

pol. č.169
aukce: 53
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.170
aukce: 53
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
pol. č.171
aukce: 53
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.172
aukce: 53
28 000 Kč / 1 084 €
vyvolávací cena:
pol. č.173
aukce: 53
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
pol. č.174
aukce: 53
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: