Dressler Bodenbach, fa

Nástolec s puttim

tištěná firemní zn., Čechy, výroba fa Dressler Bodenbach (Podmokly) okolo r. 1900–1910, glazovaná keramika, pestře malováno, zlaceno, putti s bohatým květinovým festonem nese mělkou mísu, drobně odborně restaurováno, výška 31 cm

181 aukce 53

vyvolávací cena 6 000 Kč € 232

pol. č.182
aukce: 53
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.183
aukce: 53
24 000 Kč / 929 €
vyvolávací cena:
pol. č.184
aukce: 53
30 000 Kč / 1 161 €
vyvolávací cena:

pol. č.185
aukce: 53
24 000 Kč / 929 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.186
aukce: 53
11 000 Kč / 426 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.187
aukce: 53
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena: