tištěná firemní zn., Čechy, výroba fa Dressler Bodenbach (Podmokly) okolo r. 1900–1910, glazovaná keramika, pestře malováno, zlaceno, putti s bohatým květinovým festonem nese mělkou mísu, drobně odborně restaurováno, výška 31 cm