Aukce 53
> Položka 220
Číla Otakar 1894–1977
Siesta
olej, deska, rám, 50 x 66 cm, sign. PD O. Číla
220
aukce 53
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 851
dosažená cena
26 000 Kč
Myslbek Josef Václav 1848–1922, Franta Anýž, fa
Chrt
221
53
85 000 Kč / 3 289 €
vyvolávací cena:
Malířský stojan z atelieru malíře O. Číly
222
53
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Kupka František 1871–1957
Album
223
53
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Tavík František Šimon 1887–1942
Ulička v Kroměříži v zimě
224
53
8 500 Kč / 329 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Zuid-Holland, keramička
Velká váza
225
53
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
Rue St. Jacques, Paříž, 1929
226
53
10 000 Kč / 387 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: