Čechy, Bechyně, počátek 20. stol., glazovaná keramika, zlacená, plastika chlapce krmícího havrana nese jednoduchý mosazný ciferník, výška 34,5 cm Lit.: Bechyně 1903 - 1942, J.Hořava, Měsíc ve dne, 2019, v části nabídkového katalogu