Bechyně

Hodiny Chlapec a havran

Čechy, Bechyně, počátek 20. stol., glazovaná keramika, zlacená, plastika chlapce krmícího havrana nese jednoduchý mosazný ciferník, výška 34,5 cm
Lit.: Bechyně 1903 - 1942, J.Hořava, Měsíc ve dne, 2019, v části nabídkového katalogu

228 aukce 53

vyvolávací cena 6 000 Kč € 232

pol. č.229
aukce: 53
30 000 Kč / 1 161 €
vyvolávací cena:
pol. č.230
aukce: 53
48 000 Kč / 1 857 €
vyvolávací cena:
pol. č.231
aukce: 53
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:

pol. č.232
aukce: 53
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
pol. č.233
aukce: 53
18 000 Kč / 697 €
vyvolávací cena:
pol. č.234
aukce: 53
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: