Velký oválný servírovací tác punc Diana

Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost 2403,0 g, plochý oválný tác s žebrovaným okrajem, délka 65 cm

237 aukce 53

vyvolávací cena 35 000 Kč € 1 354

pol. č.238
aukce: 53
28 000 Kč / 1 083 €
vyvolávací cena:
pol. č.239
aukce: 53
32 000 Kč / 1 238 €
vyvolávací cena:
pol. č.240
aukce: 53
13 000 Kč / 503 €
vyvolávací cena:

pol. č.241
aukce: 53
30 000 Kč / 1 161 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.242
aukce: 53
45 000 Kč / 1 741 €
vyvolávací cena: