Velký servírovací podnos

punc Diana, Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost 2223 g, plochý podnos s žebrovanými úchyty, délka 59 cm

239 aukce 53

vyvolávací cena 32 000 Kč € 1 238

pol. č.240
aukce: 53
13 000 Kč / 503 €
vyvolávací cena:
pol. č.241
aukce: 53
30 000 Kč / 1 161 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.242
aukce: 53
45 000 Kč / 1 741 €
vyvolávací cena: