Válová Jitka (1922–2011)
Kalvárie, 1992–1993
olej, plátno
210 × 200 cm, sign. UD J. Válova 92–93, Provenience: Předchozí majitel byl významný pražský spisovatel
a sběratel, získal obraz z ateliéru malířky., Lit.: M. Klimešová, Jitka, Květa Válovy, Praha 2002, s. 190.
24
aukce 54
vyvolávací cena
900 000 Kč
€ 37 144
dosažená cena
1 000 000 Kč