Aukce 54
> Položka 28
Hartmann Jan Jakub (1658–1736)
Krajina s pocestnými
olej, měděná deska, rám
49,5 × 67,5 cm, Přiložen znalecký posudek PhDr. Hany Seifertové.
28
aukce 54
vyvolávací cena
800 000 Kč
€ 33 017
Wiener kunstkeramische Werkstätten, fa
Dívka s květy
29
54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Lebeda Otakar ( 1877–1901)
Dívka ve fialovém, 1900
54
300 000 Kč / 12 381 €
vyvolávací cena:
300 000 Kč
dosažená cena:
Brunner Vratislav Hugo (1886–1928), Artěl
Pomona
54
32 000 Kč / 1 321 €
vyvolávací cena:
Ženy
32
54
15 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Šaloun Ladislav (1870–1946), Anýž Franta, fa
Kovář Jech
54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Coubine Otakar (1883–1969)
Strom v krajině, 30. léta 20. stol.
54
250 000 Kč / 10 318 €
vyvolávací cena:
380 000 Kč
dosažená cena: