Aukce 54
> Položka 32
Brunner Vratislav Hugo (1886–1928), Artěl
Ženy
olej, plátno, rám
19 × 24 cm, sign. PD VHB, na rubu papírový štítek s nápisem
32
aukce 54
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 619
dosažená cena
24 000 Kč
Šaloun Ladislav (1870–1946), Anýž Franta, fa
Kovář Jech
54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Coubine Otakar (1883–1969)
Strom v krajině, 30. léta 20. stol.
54
250 000 Kč / 10 318 €
vyvolávací cena:
380 000 Kč
dosažená cena:
Dieckman Erich
Křesla No. 8162 – 4 ks
54
320 000 Kč / 13 207 €
vyvolávací cena:
Kotík Pravoslav (1889–1970)
Portrét dívky, 1910
36
54
85 000 Kč / 3 508 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:
Rako
Velká podlahová secesní váza
54
15 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Nejedlý Otakar (1883–1957)
Ve žních, 1913–1914
38
54
120 000 Kč / 4 953 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: