Nejedlý Otakar (1883–1957)
Dvojice, 1913–1914
olej, karton, rám
25,7 × 34,2 cm, Potvrzuji pravost, olej na kartonu z r. 1913–14 na zámku v Nové Vsi u Chotěboře Z. Nejedlý. 20/XI. 1949., Přiložen znalecký posudek PhDr. J. Machalického. Konzultováno s PhDr. Reou Michalovou a PhDr. M. Zachařem.
39
aukce 54
vyvolávací cena
90 000 Kč
€ 3 714
dosažená cena
90 000 Kč