Kobliha František (1977–1962)
Tristan, 1909–1910, 9 ks
dřevoryt, papír
29 × 23 cm, sign. LD v tisku FK09, PD v tisku FK10 Dřevoryty ve velmi dobrém stavu,
desky poškozeny., Provenience: Ze sbírky významného českého teoretika.
47
aukce 54
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 371
dosažená cena
22 000 Kč