Lamr Aleš (*1943)

Yonge St. Looking North Toronto, 1983

akvarel, tuš, ruční papír
58 x 41 cm, sign. PD Lamr 83

48 aukce 54

vyvolávací cena 18 000 Kč € 743

dosažená cena 20 000 Kč

pol. č.49
aukce: 54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
pol. č.50
aukce: 54
280 000 Kč / 11 556 €
vyvolávací cena:
280 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.51
aukce: 54
58 000 Kč / 2 394 €
vyvolávací cena:
58 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.52
aukce: 54
10 000 Kč / 413 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.53
aukce: 54
10 000 Kč / 413 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.54
aukce: 54
110 000 Kč / 4 540 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena: