Sopko Jiří (*1942)

Bez názvu, 1990

akvarel, ruční papír
28 × 36 cm, sign. PD Jiří Sopko 90

52 aukce 54

vyvolávací cena 10 000 Kč € 413

dosažená cena 10 000 Kč

pol. č.53
aukce: 54
10 000 Kč / 413 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.54
aukce: 54
110 000 Kč / 4 540 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.55
aukce: 54
110 000 Kč / 4 540 €
vyvolávací cena:
170 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.56
aukce: 54
15 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
pol. č.57
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
pol. č.58
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena: