Sopko Jiří (*1942)

Balón, 1993

akryl, plátno
60 × 101 cm, sign. PD Sopko 93

54 aukce 54

vyvolávací cena 110 000 Kč € 4 540

dosažená cena 110 000 Kč

pol. č.55
aukce: 54
110 000 Kč / 4 540 €
vyvolávací cena:
170 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.56
aukce: 54
15 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
pol. č.57
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:

pol. č.58
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
pol. č.59
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
pol. č.60
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena: