Aukce 54
> Položka 64
Hudeček František (1909–1990)
Dvojice, 1939
olej, lepenka, rám
23 × 31 cm, sign. LD Fr. Hudeček 39, na rubu FR. HUDEČEK 39
64
aukce 54
vyvolávací cena
70 000 Kč
€ 2 889
dosažená cena
150 000 Kč
Větrák Obeta
65
54
18 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
Gross František (1909–1985)
Chemický závod, 1962
66
54
50 000 Kč / 2 064 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Gross František (1909–1985)
Bez názvu, 1964
54
95 000 Kč / 3 921 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena:
Kubíček Jánuš (1921–1993)
Zátiší s modrou hlavou, kytarou a zrcadlem, 1953
68
54
28 000 Kč / 1 156 €
vyvolávací cena:
Kubíček Jánuš (1921–1993)
Bez názvu, 1970
69
54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Matal Bohumír (1922–1988)
V ateliéru (Autoportét), 1952
70
54
150 000 Kč / 6 191 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena: