Paur Jaroslav (1918–1987)
Město, 1976
olej, plátno, rám
40 × 58 cm, sign. J Paur 76, Lit.: Katalog výstavy. Jaroslav Paur, Tělesa a prostory. Nová síň Praha 1970. Padrta Jiří: Jaroslav Paur. Praha 1964. Padrta Jiří: Jaroslav Paur, Výtvarné umění 1960, č. 3.
79
aukce 54
vyvolávací cena
75 000 Kč
€ 3 095