Aukce 54
> Položka 80
Hovadík Jaroslav (1935–2011)
Bez názvu, 60. léta 20. stol.
strukturální grafika, papír
21,5 × 16 cm, sign. PD J. Hovadík, Provenience: Ze sbírky významného českého teoretika.
80
aukce 54
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 206
Paolo Tilche (1925–2003), Sirrah, fa
Podlahová lampa, model 3S
81
54
60 000 Kč / 2 476 €
vyvolávací cena:
Kyncl František (1934–2011)
Bez názvu, 1978
82
54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Istler Josef ()
Bez názvu, 1945
83
54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Bibus František, Moravská Třebová
Předkládací souprava – 3 ks
84
54
3 500 Kč / 144 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor (1925–2012)
Uhlí, 1993
85
54
46 000 Kč / 1 898 €
vyvolávací cena:
Chatrný Dalibor (1925–2012)
Bez názvu, 1964
86
54
30 000 Kč / 1 238 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena: