Načeradský Jiří (1939–2014)

Veselá hambatice, 1963

olej, kombinovaná technika, karton, rám, sklo
100 × 69,5 cm, sign. PD Načeradský, Lit.: (Ne)známý Načeradský. 1956–1967, Praha 1999. Vystaveno: Galerie Peron, (Ne)známý Načeradský, květen 1999.,

102 aukce 54

vyvolávací cena 85 000 Kč € 3 508

dosažená cena 100 000 Kč

pol. č.103
aukce: 54
13 000 Kč / 537 €
vyvolávací cena:
pol. č.104
aukce: 54
7 000 Kč / 289 €
vyvolávací cena:
pol. č.105
aukce: 54
80 000 Kč / 3 302 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.106
aukce: 54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:
pol. č.107
aukce: 54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.108
aukce: 54
100 000 Kč / 4 127 €
vyvolávací cena:
100 000 Kč
dosažená cena: