Načeradský Jiří (1939–2014)
Veselá hambatice, 1963
olej, kombinovaná technika, karton, rám, sklo
100 × 69,5 cm, sign. PD Načeradský, Lit.: (Ne)známý Načeradský. 1956–1967, Praha 1999.
Vystaveno: Galerie Peron, (Ne)známý Načeradský, květen 1999.,
102
aukce 54
vyvolávací cena
85 000 Kč
€ 3 508
dosažená cena
100 000 Kč