Kuba Ludvík (1863–1956)

Cincarka v čepinu, 1928

olej, plátno, rám
68,5 × 48 cm, sign. LN LKuba 928, Lit.: Janeček J., Ludvík Kuba, Praha 1946.

144 aukce 54

vyvolávací cena 80 000 Kč € 3 302

pol. č.145
aukce: 54
18 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.146
aukce: 54
80 000 Kč / 3 302 €
vyvolávací cena:
pol. č.147
aukce: 54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.148
aukce: 54
5 000 Kč / 206 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.149
aukce: 54
18 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
pol. č.150
aukce: 54
70 000 Kč / 2 889 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: