Wieseltier Vally, Gmundner Werkstaette
Miska s úponky
vtlač. sign. VV, vtlač. zn. Gmundner Werkstaette, Rakousko, Gmunden, 20. léta 20. stol., návrh pravděpodobně V. Wieseltier, keramika se stékanými glazurami, hluboká miska s boky tvořenými plastickými úponky, výška 9 cm
153
aukce 54
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 248