Scheiner Artuš 1883–1938
Kulihrášek u čaroděje
tuš, akvarel, papír, návrh ke knize, 29,8 × 35,5 cm, sign. 2× Art. Scheiner
Kulihrášek je prvorepublikový komiks ilustrovaný obrázky Artuše Scheinera. Verše napsala Marta Voleská a nakladatelem byl Gustav Voleský, knihkupec v Praze. Příběhů bylo vydáno 14 s různou tématikou, vycházely od r. 1927 do r. 1935.
156
aukce 54
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 206
dosažená cena
12 000 Kč