Born Adolf (1930–2016)

Sen noci svatojánské (Vyděšená vesničanka), 1993

akvarel, papír, pasparta, rám, sklo
ve výřezu 30 × 20,5 cm, sign. PD ABorn 93, na rubu rukou autora Aborn Sen noci svatojánské / ilustrace / akvarel 93 / "Vyděšená vesničanka"

161 aukce 54

vyvolávací cena 80 000 Kč € 3 302

dosažená cena 150 000 Kč

pol. č.162
aukce: 54
18 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
pol. č.163
aukce: 54
8 000 Kč / 330 €
vyvolávací cena:
pol. č.164
aukce: 54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.165
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.166
aukce: 54
40 000 Kč / 1 651 €
vyvolávací cena:
pol. č.167
aukce: 54
40 000 Kč / 1 651 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena: