Born Adolf (1930–2016)
Sen noci svatojánské (Vyděšená vesničanka), 1993
akvarel, papír, pasparta, rám, sklo
ve výřezu 30 × 20,5 cm, sign. PD ABorn 93, na rubu rukou autora Aborn Sen noci svatojánské / ilustrace / akvarel 93 / "Vyděšená vesničanka"
161
aukce 54
vyvolávací cena
80 000 Kč
€ 3 302
dosažená cena
150 000 Kč