Helena Johnová (1884–1962)

Mouřenín

vtlačená zn. Helena Johnová, č. modelu 321 524, Čechy, návrh a provedení Helena Johnová v r. 1912, keramika, barevně glazovaná, výška 14 cm
Drobně odlišná barevnost než u položky z předchozí aukce. Lit.: Hořava Jiří, První dáma české keramiky. Helena Johnová (1884–1962), s. 119–127, 365. Provenience: z významné sbírky keramiky 20. století.

162 aukce 54

vyvolávací cena 18 000 Kč € 743

pol. č.163
aukce: 54
8 000 Kč / 330 €
vyvolávací cena:
pol. č.164
aukce: 54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.165
aukce: 54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.166
aukce: 54
40 000 Kč / 1 651 €
vyvolávací cena:
pol. č.167
aukce: 54
40 000 Kč / 1 651 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.168
aukce: 54
4 000 Kč / 165 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena: