Černošská dívka

nečitelná malovaná sign., Čechy/Rakousko , 20. léta 20. stol., glazovaná a zlacená hlína, plastika dívčího poprsí, výška 25 cm

168 aukce 54

vyvolávací cena 4 000 Kč € 165

dosažená cena 5 500 Kč

pol. č.169
aukce: 54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.170
aukce: 54
24 000 Kč / 991 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.171
aukce: 54
85 000 Kč / 3 508 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.172
aukce: 54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.173
aukce: 54
90 000 Kč / 3 714 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.174
aukce: 54
80 000 Kč / 3 302 €
vyvolávací cena:
210 000 Kč
dosažená cena: