Komárek Vladimír (1928–2002)

Tři grácie, 2000

olej, plátno, autorský rám
65 × 90 cm, sign. LD V. Komárek 2000

170 aukce 54

vyvolávací cena 24 000 Kč € 991

dosažená cena 65 000 Kč

pol. č.171
aukce: 54
85 000 Kč / 3 508 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.172
aukce: 54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.173
aukce: 54
90 000 Kč / 3 714 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.174
aukce: 54
80 000 Kč / 3 302 €
vyvolávací cena:
210 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.175
aukce: 54
14 000 Kč / 578 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.176
aukce: 54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena: