Aukce 54
> Položka 172
Komárek Vladimír (1928–2002)
Loď
suchá jehla, 33/50, papír, pasparta
36 × 23 cm, sign. UD V Komárek, Provenience: Ze sbírky významného českého teoretika.
172
aukce 54
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 124
dosažená cena
3 000 Kč
Zoubek Olbram (1926–2017)
Při-sedící se stuhou, 1993
173
54
90 000 Kč / 3 714 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
Zoubek Olbram (1926–2017)
Duše 1, 1978
174
54
80 000 Kč / 3 302 €
vyvolávací cena:
210 000 Kč
dosažená cena:
Zoubek Olbram (1926–2017)
Hlava Grácie (pravá), 1990
175
54
14 000 Kč / 578 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
Kováč Valér (*1936)
Květ
176
54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Wagner Otto (1841–1918), Jacob & Josef Kohn, fa
Polokřeslo
177
54
25 000 Kč / 1 032 €
vyvolávací cena:
Židle
178
54
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena: