Aukce 54
> Položka 180
Opice
nečitelná rytá sign., Rakousko-Uhersko, okruh Wiener Werkstaette, 10. léta 20. stol., glazovaná keramika, výška 27 cm
180
aukce 54
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 1 032
dosažená cena
8 500 Kč
Hlinomaz Josef (1914–1978)
Milenci a zátiší, 1964
181
54
70 000 Kč / 2 889 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
Petrovan Bedřich (1908–1986)
Ponurý den
182
54
12 000 Kč / 495 €
vyvolávací cena:
Petrovan Bedřich (1908–1986)
183
54
6 000 Kč / 248 €
vyvolávací cena: