Petrovan Bedřich (1908–1986)

Ponurý den

olej, plátno, autorská lišta
42 × 67 cm, sign. LN na rámu "POCHMURNÝ DEN" OLEJ B. PETROVAN MAL. BRNO ("POHLED NA PRÁV. FAKULTU V BRNĚ – VEVEŘÍ UL.")

182 aukce 54

vyvolávací cena 12 000 Kč € 495

pol. č.1
aukce: 55
12 000 Kč
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 55
8 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 55
30 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:

pol. č.4
aukce: 55
38 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5
aukce: 55
15 000 Kč
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 55
24 000 Kč
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena: