Aukce 54
> Položka 183
Petrovan Bedřich (1908–1986)
olej, plátno, rám, sklo
31 × 47 cm, sign. PD Petrovan
183
aukce 54
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 248
Kolář Jiří 1914–2002
Madonna
1
12 000 Kč
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Boštík Václav 1913–2005
Bez názvu, 1965
2
8 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Vasarely Victor 1906–1997
Zebra
3
30 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Dívka, 1963
4
38 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Bez názvu, 1986
5
15 000 Kč
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra 1922–2010
Bez názvu, 1979
6
24 000 Kč
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena: