Kolářová Běla 1923–2010
Dripping IV., 1961
umělý negativ, původní autorská zvětšenina, papír, pasparta,
rám, sklo, 37 × 28 cm, popsáno a sign. na rubu dodatečně
autorkou z r. 2003
Provenience: Z významné pražské sbírky, získáno přímo od autorky.
27
vyvolávací cena
120 000 Kč
€ 6
dosažená cena
120 000 Kč