Aukce 55
> Položka 34
Kolínská Jitka 1930–1992
Ovečka
olej, kombinovaná technika, plátno, karton, 38 × 40,5 cm
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 5
Ságlová Zora 1942–2003
Bohyně pondělí, 1992
180 000 Kč
vyvolávací cena:
Ovčáček Eduard *1933
Portrét Markýze de Sada, 1961 – 2 ks
36
60 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
Dlouhý Bedřich *1932
Z mého života, 1993
140 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena:
Gross František 1909–1985
Figurky
38
58 000 Kč / 9 €
vyvolávací cena:
58 000 Kč
dosažená cena:
Smetana Jan 1918–1998
Z Michle, 1943
39
180 000 Kč
vyvolávací cena:
280 000 Kč
dosažená cena:
Smetana Jan 1918–1998
Dvě lampy, 1946
40
5 000 Kč
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: