Matal Bohumír 1922–1988

Bez názvu, 1979

olej, sololit, rám, 35 × 25 cm, sign. PD MATAL 79
Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Martinou Mrázovou Švikovou.

41 aukce 55

vyvolávací cena 34 000 Kč € 4

dosažená cena 40 000 Kč

pol. č.42
aukce: 55
4 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.43
aukce: 55
10 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.44
aukce: 55
10 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.45
aukce: 55
90 000 Kč
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.46
aukce: 55
15 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.47
aukce: 55
60 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena: