Smetana Jan 1918–1998

Kompozice, 1984

akvarel, tuš, pastel, papír, 62,5 × 44,5 cm, sign. LD Smetana 84.

43 aukce 55

vyvolávací cena 10 000 Kč

pol. č.44
aukce: 55
10 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.45
aukce: 55
90 000 Kč
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.46
aukce: 55
15 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.47
aukce: 55
60 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.48
aukce: 55
50 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.49
aukce: 55
12 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: