Fila Rudolf 1932–2015
V – lásky sfingy, 1995, P. F. 1983 – 2ks
olej, plátno, kombinovaná technika, papír, 95 × 70 cm, 21,5 × 14,5 cm, sign. LN R. Fila 95, na rubu tužkou RUDOLF FILA 1995 „V – LÁSKY SFINGY“, sign. PD R. Fila
dohromady
vyvolávací cena
80 000 Kč
€ 1
dosažená cena
80 000 Kč