Aukce 55
> Položka 69
Dorazio Piero 1927–2005
Bez názvu, 1984
litografie, papír, rám, sklo, 34 × 53,5 cm, sign. PD Piero Dorazio. 1984.
69
vyvolávací cena
5 000 Kč
dosažená cena
5 000 Kč
Chatrný Dalibor 1925–2012
Bez názvu, 1981
70
15 000 Kč
vyvolávací cena:
Valoch Jiří *1946
Study of horion, 1983
71
4 000 Kč
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Puchnarová Dana *1938
Znak vlastenectví, 1971
72
60 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
Vožniak Jaroslav 1933–2005
Levi Tolmai
73
15 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Prokop Miroslav 1896–1954
Funkcionalistická stropnice – 2 ks
74
16 000 Kč
vyvolávací cena:
Rudolf Vichr a. s., fa
Němý sluha, No 1284
75
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena: