Rudolf Vichr a. s., fa

Němý sluha, No 1284

Československo, 30. léta 20. stol., fa Rudolf Vichr a. s. Praha a Lysá nad Labem, chromovaný obecný kov (chromování na postavě místy poškozeno), výška 103 cm

75 aukce 55

vyvolávací cena 3 000 Kč
dosažená cena 3 500 Kč

pol. č.76
aukce: 55
7 000 Kč
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.77
aukce: 55
75 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.78
aukce: 55
30 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:

pol. č.79
aukce: 55
16 000 Kč
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.80
aukce: 55
70 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.81
aukce: 55
60 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena: