Rudolf Vichr a. s., fa
Němý sluha, No 1284
Československo, 30. léta 20. stol., fa Rudolf Vichr a. s. Praha a Lysá nad Labem, chromovaný obecný kov (chromování na postavě místy poškozeno), výška 103 cm
75
vyvolávací cena
3 000 Kč
dosažená cena
3 500 Kč