Puchnarová Dana *1938
Znak lesa, 1970
olej, plátno, rám, 53,5 × 45,5 cm, Sign. na rubu ZNAK LESA, olej 1970 Puchnarová
Přiložena fotografie autorky s dílem.
Vystaveno: Galerie GASK, Kutná Hora; Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice,11. 2. – 13. 5. 2018.
78
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 7