Puchnarová Dana *1938

Znak lesa, 1970

olej, plátno, rám, 53,5 × 45,5 cm, Sign. na rubu ZNAK LESA, olej 1970 Puchnarová
Přiložena fotografie autorky s dílem. Vystaveno: Galerie GASK, Kutná Hora; Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice,11. 2. – 13. 5. 2018.

78 aukce 55

vyvolávací cena 30 000 Kč € 7

pol. č.79
aukce: 55
16 000 Kč
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.80
aukce: 55
70 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.81
aukce: 55
60 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.82
aukce: 55
26 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.83
aukce: 55
20 000 Kč
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.84
aukce: 55
45 000 Kč
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena: