Aukce 55
> Položka 92
Koberec
Čechy, 40./50. léta 20. stol., vlna, tkaný koberec, rozměr 394 x 203 cm, drobné poškození lemu
92
vyvolávací cena
26 000 Kč
dosažená cena
26 000 Kč
Véla Vladimír *1980
Smyčka II., 2019
93
34 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
Krivošíková Silvia *1976
Zátišie s činkou, 2017
94
80 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena:
Pocta pro Radka Kratinu – 19 ks
95
8 000 Kč
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Pocta Věře Janouškové – 19 ks
96
8 000 Kč
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Stojan na deštníky
97
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Páskový motiv, 1981
98
20 000 Kč
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena: