Breuer Marcel 1902–1981, Thonet, fa

Křeslo B 35

Německo, výroba pravděpodobně fa Gebrüder Thonet AG, Frankenberg on Eder, návrh M. Breuer v letech 1928–1929, lakovaný obecný kov (lakování poškozeno), zelená tkanina s ocelovými vlákny (poškozena), dřevo, rozměry 84 × 60 × 80 cm, nerestaurováno
Lit.: Šimková A. (ed.): Pro tentokrát nesedat, Muzeum Umění Olomouc 2011, vystaveno v The Metropolitan Museum of Art Today

104 aukce 55

vyvolávací cena 20 000 Kč
dosažená cena 20 000 Kč

pol. č.105
aukce: 55
75 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.106
aukce: 55
7 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.107
aukce: 55
7 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.108
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.109
aukce: 55
2 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.110
aukce: 55
28 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena: