Aukce 55
> Položka 112
Sion Zbyšek *1938
Hlava, 1981
akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 39,5 × 28 cm, sign. PD tužkou Z. Sion 81
112
vyvolávací cena
8 000 Kč
Liesler Josef 1912–2005
Benátské masky, 1988–1989
113
65 000 Kč / 8 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
Liesler Josef 1912–2005
0
0 Kč
vyvolávací cena:
Liesler Josef 1912–2005
0
0 Kč
vyvolávací cena:
Kiml Václav 1928–2001
Krajina, 1980
116
30 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena:
Kiml Václav 1928–2001
Večerní paseka
117
34 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Zoubek Olbram 1926–2017
OECONOMIA (Pravice), 1999
118
95 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
210 000 Kč
dosažená cena: