Aukce 55
> Položka 113
Liesler Josef 1912–2005
Benátské masky, 1988–1989
olej, sololit, rám, 54 × 100 cm, sign. LD Liesler 88–89., na rubu tužkou Benátské masky.
113
vyvolávací cena
65 000 Kč
€ 8
dosažená cena
65 000 Kč
Liesler Josef 1912–2005
0
0 Kč
vyvolávací cena:
Liesler Josef 1912–2005
0
0 Kč
vyvolávací cena:
Kiml Václav 1928–2001
Krajina, 1980
116
30 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena:
Kiml Václav 1928–2001
Večerní paseka
117
34 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Zoubek Olbram 1926–2017
OECONOMIA (Pravice), 1999
118
95 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
210 000 Kč
dosažená cena:
Janeček Ota 1919–1996
Pohádkový pták, 1981, Dívka, 1989
119
95 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena: