Janeček Ota 1919–1996

Pohádkový pták, 1981, Dívka, 1989

olej, plátno, rám, uhel, ruční papír, původní rám, 54 × 65 cm, 29 × 18,5 cm, sign. UD ota janeček, na rubu ota janeček 1981 POHÁDKOVÝ PTÁK, sign. PD Ota Janeček 1989

119 aukce 55

vyvolávací cena 95 000 Kč € 4

dosažená cena 95 000 Kč

pol. č.120
aukce: 55
7 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.121
aukce: 55
110 000 Kč / 8 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.122
aukce: 55
90 000 Kč
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.123
aukce: 55
80 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.124
aukce: 55
80 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.125
aukce: 55
32 000 Kč
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena: