Smutný Oldřich 1925–2013
Dům a stromy/ Růžová zeď, 1991
olej, sololit, autorská lišta,
89,5 × 101,5 cm, sign. PD O. Smutný,
na rubu O. Smutný, Dům a stromy
102 × 90cm, olej 1991
Provenience: Majitel získal dílo od autora
121
vyvolávací cena
110 000 Kč
€ 8
dosažená cena
130 000 Kč