Zoubek Olbram 1926–2017
Zvídavost – Eva, 1994
olovo, zlaceno, autorský odlitek, výška 61 cm, sign. zadní strana plintu O. ZOUBEK
Přiložen certifikát pravosti
Nadačního fondu Kmentová Zoubek.
124
vyvolávací cena
80 000 Kč
€ 1
dosažená cena
150 000 Kč