Krabice na doutníky

mistrovská zn. HB, puncováno, Německo, počátek 20. stol., stříbro, hmotnost brutto 439 g, ryzost 800/1000, vložka z exotického dřeva, obdélná schránka s vypouklým víkem, jemný celoplošně tepaný kladívkový dekor, ryté iniciály P. T., rozměr 18 × 13 × 3,5 cm Přiložen posudek puncovního úřadu.

130 aukce 55

vyvolávací cena 5 000 Kč

pol. č.131
aukce: 55
2 000 Kč
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.132
aukce: 55
6 000 Kč
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.134
aukce: 55
15 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.135
aukce: 55
4 000 Kč
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.136
aukce: 55
18 000 Kč
vyvolávací cena: