Krabice na doutníky
mistrovská zn. HB, puncováno, Německo, počátek 20. stol., stříbro, hmotnost brutto 439 g, ryzost 800/1000, vložka z exotického dřeva, obdélná schránka s vypouklým víkem, jemný celoplošně tepaný kladívkový dekor, ryté iniciály P. T., rozměr 18 × 13 × 3,5 cm Přiložen posudek puncovního úřadu.
130
vyvolávací cena
5 000 Kč