Jiřincová Ludmila 1912–1994

Návrhy šperků – 6 ks

akvarel, papír, pasparta, Mušle 6,5 × 9,3 cm, sign. PH L. Jiřinecká, Sluneční soustava 7,8 × 7,5 cm, sign. PH L. Jiřincová, Gotické 7,5 × 8 cm, sign. LD L. Jiřincová, Slza 6,7 × 7,5 cm, sign. LH L. Jiřincová, Do kruhu 6,5 × 9,5 cm, sign, PH L. Jiřincová, Zrnko 7 × 8 cm, sign. PD L. Jiřincová

dohromady

138 aukce 55

vyvolávací cena 12 000 Kč
dosažená cena 12 000 Kč

pol. č.139
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.140
aukce: 55
3 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.141
aukce: 55
55 000 Kč / 9 €
vyvolávací cena:

pol. č.142
aukce: 55
18 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.143
aukce: 55
8 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.144
aukce: 55
18 000 Kč
vyvolávací cena: