Lustry, n. p., Kamenický Šenov
Mísa
Severní Čechy, Kamenický Šenov, 10.–20. léta 20. stol., čiré sklo s lazurou malovaným florálním dekorem, doplněným emailem, bordura s motivem zvonků ve stylu vídeňské secese, zlacený lem, průměr 20,5 cm
140
vyvolávací cena
3 000 Kč