Champenois F., Alfons Mucha 1860–1939

Menu Moët & Chandon – 3 ks

Francie, Paříž, nakladatel F. Champenois, v r. poč. 20. století (1900-1901), barevný tisk, papír, 22 x 15 cm, sign. LD v tisku Mucha
Lit.: Bowers D., The Postcards of Alphonse Mucha. The Art Nouveau Period, Perryville, Mary L. Martin 2016, vyobraz. s. 38–39.

149 aukce 55

vyvolávací cena 28 000 Kč € 3

dosažená cena 28 000 Kč

pol. č.150
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.151
aukce: 55
80 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena:
pol. č.152
aukce: 55
50 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.153
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.154
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.155
aukce: 55
40 000 Kč / 5 €
vyvolávací cena: