Champenois F., Alfons Mucha 1860–1939
Menu Moët & Chandon – 3 ks
Francie, Paříž, nakladatel F. Champenois, v r. poč. 20. století (1900-1901), barevný tisk, papír, 22 x 15 cm, sign. LD v tisku Mucha
Lit.: Bowers D., The Postcards of Alphonse Mucha. The Art Nouveau Period, Perryville, Mary L. Martin 2016, vyobraz. s. 38–39.
149
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 3
dosažená cena
28 000 Kč