Světlonoš

Střední Evropa, dřevo polychromované a zlacené, Plastika světlonoše s tácem na vizitky, výška 190 cm, častěčně restaurováno

151 aukce 55

vyvolávací cena 80 000 Kč € 1

pol. č.152
aukce: 55
50 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.153
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.154
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.155
aukce: 55
40 000 Kč / 5 €
vyvolávací cena:
pol. č.156
aukce: 55
4 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.157
aukce: 55
7 000 Kč
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena: